Gmina Branice

Aktualności

Urząd Gminy pracuje w godzinach

poniedziałek wtorek - czwartek piątek
730 - 1700 730 - 1530 730 - 1400

Bezpłatne konsultacje prawne

Informujemy, że prawnicy współpracujący z urzędem gminy udzielają bezpłatnych konsultacji prawnych. Porady odbywają się w każdy poniedziałek od 15.30 do 16.30 i są dostępne dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.

 

Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać wiadomości na telefon komórkowy z informacjami o zagrożeniach, awariach i utrudnieniach, bezpłatnych badaniach lekarskich i programach zdrowotnych,imprezach kulturalnych i sportowych, innych ważnych wydarzeniach

Zarejestruj się w bezpłatnym systemie powiadamiania SISMS

Przypominamy numery telefonów do instytucji i osób odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg, gdzie należy zgłaszać utrudnienia na drogach. Prosimy o zgłaszanie potrzeb zapewnienia przejazdu, udrożnienia nieprzejezdnych dróg, czy innych problemów komunikacyjnych.

Zimowe utrzymanie dróg

 

 • Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

  Data publikacji: 17-01-2018 15:19

  Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

  więcej
 • Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i bierne zawodowo, które ukończyły 30 rok życia, zamieszkałe na terenie województwa opolskiego do udziału w projekcie „Wszyscy chcemy pracować”!!! Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców województwa opolskiego - Kursy językowe, operator wózków widłowych, monter izolacji, wewnętrznych, opiekun osoby starszej, inne kursy dostosowane do twoich potrzeb.

  więcej
 • Drodzy mieszkańcy wsi, liderzy, sołtysi, samorządowcy, serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy współpracy z Samorządami Województw. Patronat medialny objął miesięcznik „Gazeta Sołecka”.

  więcej
 • Choroba zawodowa rolników, to choroba która powstała w związku z pracą w gospodarstwie rolnym... Choremu, który jest ubezpieczony w KRUS, przysługuje prawo do jednorazowego odszkodowania z tytułu stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu albo też renty z tytułu niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym. 

  więcej
 • Uprzejmie informujemy, iż od 1 stycznia 2018 roku sprawy dotyczące koordynacji świadczeń rodzinnych oraz świadczenia wychowawczego będą realizowane przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.

  więcej
Zobacz wszystkie
Gmina Branice
ul. Słowackiego 3
48-140 Branice
tel.: 77 4868 192
fax: 77 4868 230
e-mail:
Projekt i realizacja: netkoncept.com
Licznik wizyt: 2563670 | 68239 | 178