Branice tu zaczyna się Polska

Aktualności

 • zus_630.jpeg

  Ustawa antykryzysowa podpisana wczoraj przez Prezydenta Andrzeja Dudę zakłada m.in. możliwość ubiegania się o zwolnienie ze składek ZUS przez okres 3 miesięcy (za marzec, kwiecień, maj).

  więcej

 • ceidg-600.png

  Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej informuje, że wszystkie sprawy w CEIDG można załatwić przez Internet przy użyciu darmowego Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

  więcej

 • Wyjaśnienia w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz w związku informacjami o zamknięciu dla interesantów niektórych urzędów gminy i ograniczeniami w przyjmowaniu przez nie korespondencji,

  więcej

 • Dalsze ograniczenia w przekraczaniu granicy RP

  Data publikacji: 25-03-2020 15:16
  ogolne-alert.png

  W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca br. wprowadzone zostaną kolejne ograniczenia w przekraczaniu granicy państwowej. Dotyczyć one będą osób, które mieszkają w Polsce, bądź w kraju sąsiednim, ale pracują na co dzień w drugim kraju i do tej pory przekraczały granicę regularnie.

  więcej

 • W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego związanego z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, prosimy o podanie stanu wodomierza telefonicznie lub mailem do 31.03.2020r.
  Tel.: 77 4868 410, 698 648 575
  e-mail:

  więcej

 • Komunikat

  Data publikacji: 16-03-2020 10:50
  ogolne-alert.png

  w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego związanego z zakażeniem wirusem SARS – CoV-2 informujemy, że od dnia 16 marca do odwołania Urząd Gminy w Branicach, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Samorządowy Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej nie będą przyjmowały interesantów.

  więcej

 • więcej

 • PKS Głubczyce - zmiana rozkładu jazdy

  Data publikacji: 14-03-2020 00:46

  Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Głubczycach Spółka z o.o. w związku z sytuacją kryzysową, z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne wywołane koronawirusem CROVID-19 skutkujące m.in. zamknięciem placówek oświatowych informuje, że w okresie od 16.03.2020r. do 25.03.2020r. transport publiczny będzie realizowany według rozkładów wakacyjnych.

  więcej

 • Dzieci uczą rodziców w domu!

  Data publikacji: 13-03-2020 15:19
  Dzieci-ucza-rodzicow-th.jpeg

  W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

  więcej

 • pis-600.jpeg

  W związku z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie potwierdzonego pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce, który ukazał się 04.03.2020r. mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną zaleca się:

  • Zachować spokój i na bieżąco śledzić komunikaty oraz wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.
  • Pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad zapobiegawczych, które mają istotny wpływ na ograniczenie ryzyka zakażenia:

  więcej

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev