Branice tu zaczyna się Polska

Aktualność testowa 2

 • krus-650a.jpeg

  Zmiany w ustawie o ubezpieczeniu społecznym rolników  wprowadzają możliwość zabezpieczenia społecznego  pomocników rolnika, pracujących przy zbiorach w gospodarstwie rolnym. Podstawą świadczenia pomocy przy zbiorach jest nowy rodzaj umowy cywilnoprawnej zawieranej przez rolnika z osobą pomagającą przy zbiorach zwaną umową o pomocy przy zbiorach zawieraną na okres nie dłuższy niż 180 dni w roku kalendarzowym .

  więcej

 • XI Noc Muzeów - Swiatłem i Kolorem - 19 maja 2018r.

  Data publikacji: 16-05-2018 14:10

  19 maja w sobotę odbędzie się XI Noc Muzeów pod hasłem "Światłem i kolorem". Do wydarzenia włączyło się siedem instytucji: Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Muzeum Śląska Opolskiego, Muzeum Wsi opolskiej w Opolu, Archiwum Państwowe w Opolu, Muzeum Uniwersytetu w Opolu, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Politechniki Opolskiej i Lamp Rentgenowskich

  więcej

 • clicktrans-270.jpeg

  Serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl zapraszamy do udziału w I edycji konkursu dla mieszkańców woj. opolskiego „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie opolskim”

  więcej

 • Dożynki Gminne Lewice 2017 - 3 września 2017r.

  Data publikacji: 04-12-2017 19:34
  Dożynki-Lewice-2017-042.jpeg

  3 września 2017r. odbyły się Dożynki Gminne w Lewicach, zorganizowane wspólnie przez mieszkańców sołectwa Lewice i Gminę Branice. O godz. 13.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Lewicach odbyła się msza święta dożynkowa, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Marek Wcisło, a koncelebrowali Ksiądz Dziekan Alojzy Nowak oraz Wicedziekan Ksiądz Piotr Sługocki.

  więcej

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev