Branice tu zaczyna się Polska

Miej wpływ na swoję gminę! - ankieta

ANKIETA - Miej wpływ na swoją gminę

Chcielibyśmy, aby Mieszkańcy Gminy Branice choć częściowo sami mogli wpływać na kształt budżetu gminy, w części dot. inwestycji w zakresie rekreacji i spędzania wolnego czasu. Jednak w związku z faktem, że Nasz budżet jest ograniczony i nie jesteśmy w stanie zrealizować w jednym roku wszystkich życzeń mieszkańców, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dot. wyboru jednej najważniejszej inwestycji dla Naszej Gminy na rok 2016. Inwestycję, która zdobędzie najwięcej Państwa głosów, Wójt Gminy Branice zgłosi do wprowadzenia do budżetu.

Inwestycje do wyboru w głosowaniu:

  • Rewitalizacja placu „pod grzybkiem” w Branicach,
  • Przystań kajakowa: Bliszczyce - Boboluszki,
  • „Zielona siłownia” na powietrzu w Branicach (pomiędzy basenem z bocznym boiskiem),
  • Warownia Włodzienin, 
  • inne (proszę wpisać nazwę inwestycji i w jakiej miejscowości)

 

Jednocześnie informujemy, że w kolejnych latach, stopniowo będą realizowane place zabaw i „parkowe miejsca spotkań” w każdej miejscowości, w której ich nie ma, więc tego typu inwestycji prosimy nie wpisywać.

Ankieta nie jest anonimowa, żeby uniknąć podejrzeń, że wszystkie ankiety mogła wypełnić jedna osoba. Ponadto wśród wszystkich ankiet wylosujemy 3 zestawy nagród, dlatego zachęcamyWszystkich do głosowania. Ankietę można wyciąć z Informatora lub wydrukować ze strony internetowej  lub fb Gminy Branice (wydrukowane można również pobrać do wypełnienia w sekretariacie UG w Branicach). Wypisane ankiety należy wrzucić do skrzynki, która zostanie ustawiona w sekretariacie UG w Branicach (można również przesłać pocztą).

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA ANKIET: 31.07.2015r.

 

Ankieta do pobrania: PDFankieta-inwestycje.pdf (41,13KB)

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev