Branice tu zaczyna się Polska

Regionalne spotkanie firm rodzinnych pod hasłem: ,, Ojciec, prezes, pracodawca. Opolskie firmy rodzinne – poznajmy się”

W imieniu Stowarzyszenia „Inicjatywa Firm Rodzinnych”, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ma zaszczyt zaprosić Państwa na regionalne spotkanie firm rodzinnych pod hasłem: ,, Ojciec, prezes, pracodawca. Opolskie firmy rodzinne – poznajmy się”, które odbędzie się 23.10.2015 r. w Sali Restauracyjnej DomExpo w Opolu, przy ul. Kępskiej 8.  Szczegóły znajdą Państwo w załączonym programie.

Wraz z głównymi inicjatorami spotkania chcielibyśmy w trakcie tego spotkania przybliżyć Państwu samą ideę zrzeszenia, najważniejsze działania podejmowane w ramach inicjatywy, jak również zapoznać Państwa z potencjałem firm rodzinnych, ulokowanych na Opolszczyźnie, w czym również Państwo – poprzez osobiste uczestnictwo w spotkaniu – mogą nam wydatnie pomóc.

Ponadto pragniemy poinformować, że Spotkanie będzie Preludium do VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych „u – Rodziny”, który odbędzie się w Opolu w dniach 27 – 28 listopada 2015 r., na który już teraz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy i prosimy o rezerwację także tej daty w Państwa kalendarzu. Krótką informację na temat zjazdu znajdą Państwo w załączeniu, natomiast jego szczegółowy program zostanie zaprezentowany na spotkaniu w dn. 23.10.2015 r.

O potwierdzenie przybycia prosimy na adres: lub pod nr tel. 77 403 36 46, najpóźniej do dn. 16.10.2015 r.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy i w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev