Branice tu zaczyna się Polska

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa” został rozstrzygnięty

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci  „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa” na etapie wojewódzkim został rozstrzygnięty!

 

Uprzejmie informuję, że został rozstrzygnięty etap wojewódzki VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”, skierowanego do uczniów szkół podstawowych.

Do Oddziału Regionalnego KRUS w Opolu wpłynęły 732 prace plastyczne z 92 szkół podstawowych województwa opolskiego.

Zgodnie z regulaminem Wojewódzka Komisja Konkursowa dokonała oceny prac plastycznych wybierając po trzy najlepsze prace  w dwóch grupach wiekowych – I grupa klasy 0-3 oraz II grupa klasy 4-6.

W pracach Komisji Wojewódzkiej, której przewodniczył Dyrektor OR KRUS w Opolu, uczestniczyli również przedstawiciele innych instytucji: Kuratorium Oświaty w Opolu, Muzeum Wsi Opolskiej, Opolskiego Oddziału Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Opolu, Państwowej Inspekcji Pracy, Agencji Nieruchomości Rolnych, Urzędu Marszałkowskiego.

II etap konkursu to wyłonienie laureatów w skali kraju.

Uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez Dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Opolu oraz przez innych sponsorów odbędzie się 1 czerwca 2017r.  o godz. 10.00 w sali im. Lecha Kaczyńskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.

       

Opracowała:
Ewelina Nowek

         

Gratuluję zwycięzcom. Dziękuję Dyrektorom Szkół oraz Nauczycielom za wielkie zaangażowanie i zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor OR KRUS w Opolu
Lech Waloszczyk

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev