Branice tu zaczyna się Polska

Projekt: „Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób z powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego”

 

Fundacja Rozwoju Regionów realizuje projekt szkoleniowo-stażowy „Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób z powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego”, którego celem jest zwiększenie aktywności zawodowej i podniesienie kwalifikacji 30 osób w wieku powyżej 30 roku życia, pozostających bez pracy. 

Szczegóły na stronie internetowej: http://f-rr.org/kolo-ratunkowe/

 

  • Masz powyżej 30 lat, nie możesz znaleźć pracy i szukasz płatnego stażu lub szkolenia?
  • Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?
  • A może jesteś przedsiębiorcą i szukasz stażysty?

 

Zgłoś się do Fundacji Rozwoju Regionów!

Aktualnie prowadzimy nabór do projektu szkoleniowo-stażowego, skierowany do osób niepracujących w wieku powyżej 30 lat z woj. opolskiego z powiatów: prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego.

Podnieś z nami swoje kwalifikacje!

 

Kontakt:

+48 735 206 973

Drzymały 20/1, 45-342 Opole

 

 

Dla pracodawców

 

  • Jesteś przedsiębiorcą z województwa opolskiego i Twoja organizacja potrzebuje stażysty?
  • Masz potencjalnego pracownika, którego chciałbyś zatrudnić, ale nie ma wystarczających kwalifikacji lub doświadczenia?
  • Twój kandydat ma ukończone 30 lat, nie pracuje i mieszka w woj. opolskim, na terenie powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego lub namysłowskiego?

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
Wspólnie przygotujemy Twojego nowego pracownika!

W ramach projektu przeszkolimy go zgodnie z Twoimi potrzebami (150h szkolenia ze stypendium szkoleniowym) oraz łagodnie wdrożymy w Twoją organizację dzięki 3 miesięcznym płatnym stażom (1850zł/miesiąc). Twój stażysta dostanie również wsparcie doradców w zakresie wytyczenia indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego.

Nabór uczestników trwa do końca stycznia. Projekt realizowany będzie do 31 lipca 2018. Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji w załączonej ulotce.

 

Skontaktuj się z nami!

+48 735 206 973

ul. Drzymały 20/1, 45-342 Opole

http://f-rr.org/kolo-ratunkowe/

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev