Branice tu zaczyna się Polska

ZUS zaprasza na Opolski Tydzień Przedsiębiorcy - 23- 27 września 2019r.

Informacja prasowa Opole, 16 września 2019 r.

Tydzień Przedsiębiorcy w Głubczycach – ZUS zaprasza

 

Już 24 września (wtorek) inspektorat ZUS w Głubczycach zaprasza na darmowe szkolenia i konsultacje. To specjalna oferta dla pracodawców w ramach opolskiego Tygodnia Przedsiębiorcy, który potrwa w całym regionie od 23 do 27 września. Jakie korzyści wynikają z legalnego zatrudnienia i jak ZUS może pomóc w ustalaniu świadczeń krótkoterminowych? – to tylko niektóre kwestie jakie objaśnią eksperci przedstawicielom lokalnego biznesu.

Tydzień Przedsiębiorcy to impreza nie tylko dla pracodawców, ale również do księgowych, kadrowych, menadżerów i pracowników, w tym cudzoziemców. Na darmowe konsultacje mogą też liczyć początkujący w biznesie oraz ci, którzy planują prowadzić działalność gospodarczą.

- Zachęcamy pracodawców, by zapisywali się na szkolenia i seminaria. W tym roku proponujemy takie tematy jak legalność zatrudniania cudzoziemców i rozliczania za nich składek, ubezpieczenia unijne i poświadczanie formularzy A1 za polskich pracowników czy współpracę z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych. Podkreślimy też jakie uprawnienia ma pracodawca i ZUS przy kontrolowaniu zwolnień lekarskich - informuje Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie opolskim.

Lokalna edycja Tygodnia Przedsiębiorcy odbędzie się w sali narad głubczyckiego inspektoratu ZUS przy ul. Chrobrego 5.

Szkolenia i seminaria są bezpłatne, a można się na nie zapisywać już teraz pod nr tel. 77 471 02 60 lub pisząc na e-mail:

Szczegółowy harmonogram Tygodnia Przedsiębiorcy w województwie opolskim dostępny jest na: zus.pl/o-kalendarium

Zapisz się, przyjdź, skorzystaj, zapraszamy!

 

 

Sebastian Szczurek

regionalny rzecznik prasowy ZUS

województwa opolskiego

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev