Branice tu zaczyna się Polska

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

Opole, dnia 6 listopada 2020 r.

 

 

Izba Administracji Skarbowej w Opolu
 

Od 9 listopada 2020 r. w województwie opolskim uruchamiamy nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników. Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim.

9 listopada br. usługa zostanie wprowadzona także w województwie opolskim, a docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.
Wizyty można umawiać już dzisiaj, a do wyboru są terminy od 9 listopada. Najprościej zrobić to przez internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” na podatki.gov.pl (https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/) lub na stronach
poszczególnych urzędów skarbowych.

Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie www urzędu skarbowego) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie – w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

Liczymy, że możliwość umawiania wizyt przez internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługujemy umówionych klientów, unikniemy nadmiernych kolejek oraz poprawimy komfort i bezpieczeństwo.

 

umow-wizyte-w-us.jpeg

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev