Branice tu zaczyna się Polska

Zabawa z Radiem Opole

PICT7465a.jpeg      1 sierpnia mieszkańcy Gminy Branice bawili się z Radiem Opole w akcji "Złota pieczęć". Akcja ta ma na celu prezentację różnych zakątków województwa opolskiego w formie zabawy, a jej uczestnicy mogą zdobyć kwotę do 1500zł ukrytą w kopertach.

      Zabawa zaczęła się na placu przy domu kultury w Branicach, gdzie zgromadziła się grupa głównie dzieci i młodzieży na rowerach i motorowerach gotowa do poszukiwań "Złotej pieczęci". Program prowadzili dziennikarze Radia Opole Ewelina BernackaAdam Barański. PICT7469a.jpegDo odnalezienia było 6 kopert, pięć z nich zawierało po 100zł, szósta aż 1000zł. Po odnalezieniu koperty należało jeszcze odpowiedzieć poprawnie na zadane na antenie radia pytanie. Równolegle z Branicami akcja odbywała się w Lewinie Brzeskim.

      Podczas całego dnia wspólnych poszukiwań radiosłuchacze mogli bliżej poznać biorące udział w akcji miejscowości. O Branicach opowiadał radiosłuchaczom Wójt Gminy Branice Józef Małek, który gościł starostę sąsiedzkiego Uvalna Viteslava Odlożilika.PICT7458a.jpeg Obecność gościa była okazją do rozmowy o sąsiedzkich stosunkach i ich perspektywach na przyszłość.

      Zabawa zakończyła się zwycięstwem Branic, gdzie odnaleziono koperty na kwotę 1200zł (Lewin Brzeski 300zł).

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev