Branice tu zaczyna się Polska

VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów"

Drogie Panie!

Jeśli jesteście członkiniami Kota Gospodyń Wiejskich lub stowarzyszenia, którego statutowym celem jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych, zapraszamy do rywalizacji w VII edycji konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich Bitwa Regionów".

Aby wziąć udział w konkursie, należy wystać zgłoszenie drogą elektroniczną do 31 maja 2022 r. poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.bitwaregionow.pl

W tym roku konkurs będzie przebiegać w trzech etapach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
W trakcie wszystkich wydarzeń KGW zaprezentują zgłoszone potrawy regionalne, a jurorzy będą je oceniać według kryteriów wskazanych w regulaminie.

Etap I  -  wszystkie KGW, które prawidłowo prześlą zgłoszenie online, wezmą udział w powiatowych Piknikach z PRODUKTEM POLSKIM
Etap II  -  10 KGW, które zdobędą najwyższą liczbę punktów w danym województwie, zostaną zaproszone do udziału w półfinałach wojewódzkich.
Etap III  -  16 KGW, po l z każdego województwa, które zdobędą 1. miejsce w II etapie konkursu, zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Regulamin konkursu oraz harmonogram wydarzeń został opublikowany na stronie https://bitwaregionow.pl/.

Bitwa Regionów to wyjątkowa okazja do prezentacji różnorodności kulinarnych i tradycji wszystkich regionów Polski. Podczas wielkiego finału dowiemy się, które KGW zdobędzie I miejsce. Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe oraz wyjazd na zagraniczne targi rolno-spożywcze w UE.

 

Nie zwlekajcie! Już dziś wypełnijcie formularz zgłoszeniowy! Może to właśnie Wasza potrawa w tym roku zachwyci jurorów!

W załączniku przesyłamy plakat z informacją o uczestnictwie w konkursie, który po przesłaniu zgłoszenia mogą Panie zamieścić na swoich stronach bądź profilach w social mediach. Zachęcamy także do wykorzystania nakładki na zdjęcie profilowe na Facebooku!

Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev