Branice tu zaczyna się Polska

XXII edycja Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2023/2024

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Opolu 
Waldemar Janeczek - Dyrektor
OPO.WOP.073.2.2023.AS.2

 

Opole, dnia 05.07.2023r.

 

Uprzejmie informuję, że zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR) a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości (FEP), dotyczące realizacji XXII edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2023/2024.

Głównym zadaniem KOWR jest wsparcie organizacyjnie FEP przy realizacji Programu w segmencie IA, który skierowany jest do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników PGR zakwalifikowanych na pierwszy rok stacjonarnych studiów I stopnia lub studiów jednolitych magisterskich, realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich. Uczestnicy Programu Stypendialnego mogą otrzymać 7.000,00 zł na I rok studiów.

Nadmieniam, że rekrutacja do Programu prowadzona jest za pomocą aplikacji on-line zamieszczonej na stronie www.stypendia-pomostowe.pl. Aplikacja ta będzie aktywna od dnia 7 lipca do dnia 18 sierpnia 2023r. (do godz. 16:00). Szczegółowe informacje na temat Programu dostępne są również na stronie www.stypendia-pomostowe.pl.

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev