Branice tu zaczyna się Polska

III edycja konkursu plastycznego - Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka

III edycja konkursu plastycznego - Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pn. „Nasza oPolska wieś widziana oczami dziecka”.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i wczesnoszkolnym (7-9 lat).

Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej wieś.

ZAŁOŻENIA KONKURSU

Konkurs trwa od 17 lipca 2023 r. do 15 września 2023 r.

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i wczesnoszkolnym (7-9 lat) z województwa opolskiego, których opiekunowie poprawnie wypełnią i dostarczą dokumenty stanowiące załączniki do regulaminu.

Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę przekazując ją wraz z dokumentacją (załączniki nr 1, 2, 3 do regulaminu) do Opolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Technika wykonania jest dowolna. Oczekujemy własnoręcznie wykonanych prac. Praca powinna być w formacie A-4.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Spośród nadesłanych prac Organizator wyłoni zwycięzców za zajęcie I, II i III miejsca oraz wyróżnionych.

Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru nagrody za pośrednictwem wiadomości pisemnej (email) lub telefonicznej w ciągu 5 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.

Więcej o konkursie (Regulamin i niezbędne załączniki) na stronie: https://www.gov.pl/web/arimr/iii-edycja-konkursu-plastycznego---nasza-opolska-wies-widziana-oczami-dziecka

 

konkurs

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev