W piątek - 25.07.2025r. odbędzie się na łące nad rzeką (po stronie czeskiej) polsko-czeska impreza - Noc Wenecka. Zapraszamy serdecznie!
Będzie muzyka z polskim i czeskim DJ-em, GRATIS dla dzieci dmuchańce i animacje, dla wszystkich fotobudka i pokaz tancerzy ognia.
Pomiędzy Branicami i Uvalnem będzie jeździł kolorowy pociąg, którym będzie można dostać się na imprezę.
Będzie bogata oferta gastronomiczna – polska i czeka, a dla 400 pierwszych osób degustacja bigosu GRATIS.
Impreza odbędzie się w ramach realizacji projektu „POZNAJMY SIĘ” w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Silesia ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

