Zgodnie z informacją uzyskaną od firmy odbierającej z terenu gminy Branice odpady komunalne informujemy, iż z przyczyn technicznych wszystkie odbiory odpadów zaplanowane na dzień 16 września br zostaną zrealizowane w dniu kolejnym tj. 17 września.
Za utrudnienia przepraszamy.