Burmistrz Sebastian Baca serdecznie zaprasza wszystkie dzieci (mniejsze i większe) na Branicki Dzień Dziecka - już tradycyjnie w pierwszą niedzielę najbliżej Dnia Dziecka - tym razem 31 maja.
Dla najmłodszych:
Będzie zabawa, będzie się działo...Tylko o słońce, ciepło i brak deszczu trzymajmy kciuki, bo reszta już jest załatwiona (tylko na to nie mamy żadnego wpływu ...
Szczegóły na plakacie:
