Branice tu zaczyna się Polska

"Pałacowe polsko-czeskie kolędowanie" - Pałac Wysoka

13 grudnia w Pałacu w Wysokiej, już po raz drugi, odbył się jarmark bożonarodzeniowy - "Pałacowe polsko-czeskie kolędowanie"

Dla licznie przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji, a wśród nich min. konkurs rysunkowy "Moje rodzinne kolędowanie", występy dzieci i młodzież branickich szkół i przedszkoli, recitale zespołu Gosbend z Wysokiej i Dominiki Sozańskiej, oraz wspólne kolędowanie z zespołem „Zazik”

Goście w trakcie imprezy mogli również skorzystać z oferty licznych wystawców oferujących swoje wyroby.

Przeważały oczywiście te, związane ze świętami Bożego Narodzenia, jak stroiki, szopki, dekoracje stołu świątecznego, okolicznościowe świece, ale nie zabrakło również innych, nie mniej interesujących propozycji.
Można było wybierać spośród ciast i wypieków regionalnych, oferowano pierogi i uszka, miody, ciekawą biżuterię, a najmłodsi mogli wybierać coś dla siebie z całej gamy pluszowych maskotek.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc konkursu rysunkowego zostali uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami, a wśród uczestników imprezy rozlosowano apetyczne upominki.

Na zakończenie pikniku, ciemności otaczające pałac w Wysokiej rozświetlił imponujący występ Teatru Ognia Nam-Tara, który zapewnie na długo pozostanie w pamięci podziwiających kunszt tancerzy gości imprezy.

 

Janusz Kaczmarek

 

Galeria zdjęć z jarmarku

autor zdjęć: Janusz Kaczmarek

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev