www.arr.gov.pl/rynki-rolne-dzialania-arr/nasiona W dniu 3 lutego o godz. 10 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Głubczycach, Agencja Rynku Rolnego organizuje spotkanie dot. “Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie”. Udział w spotkaniu należy potwierdzić do dnia 27.01. pod numerem telefonu 77/4053672.">
Branice tu zaczyna się Polska

Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego

UWAGA PRODUCENCJI ROLNI!
Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w okresie od 15 stycznia do 25 czerwca 2015 r. można ubiegać się o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie.

Szczegółowe informacje dotyczące uzyskania dopłaty znajdują się w „Warunkach uzyskania dopfaty z tytufu zużytego do siewu tub sadzenia materiafu siewnecio kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie".

więcej-> PDFMateriał siewny - 2015.pdf (278,97KB)

www.arr.gov.pl/rynki-rolne-dzialania-arr/nasiona

W dniu 3 lutego o godz. 10 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Głubczycach, Agencja Rynku Rolnego organizuje spotkanie dot. “Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie”. Udział w spotkaniu należy potwierdzić do dnia 27.01. pod numerem telefonu 77/4053672.

Projekt i realizacja: netkoncept.com
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Prev